Menu

Edukacja

Edukacja jest dla nas bardzo ważna. Współpracujemy z przedszkolami i szkołami.

Temat: Projekt: Edukacja

12 grudnia 2017 roku rozpoczęliśmy cykl 4 zajęć z projektowania, wycinania i malowania szablonów na koszulkach w Szkole Podstawowej nr 25 w Bielsku-Białej. To zajęcia profilaktyczne – pozytywna zajawka.

 

 

Temat: Projekt: Edukacja

Fundacja Klamra wspiera Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) w kampanii KTO PŁACI PODATKI? W ramach której powstanie między innymi mural w Warszawie.

Czy wiesz, że to na Tobie leży ciężar utrzymania państwa?
Chciałbyś/Chciałabyś, żeby szkoły były lepsze, ulice bezpieczniejsze, transport publiczny był tańszy, dostęp do internetu nieograniczony i bezpłatny?
Czy wiesz, że korporacje międzynarodowe unikające płacenia podatków, nie dokładają do budżetu tyle ile powinny na edukację, służbę zdrowia, policję, infrastrukturę i wiele innych podstawowych usług? Czy wiesz, że z Polski ucieka rocznie około 46 miliardów złotych?

Czytaj całość…

Podczas Festiwalu Watch Docs w Lublinie (10-13 marca), zaprezentowaliśmy po raz pierwszy naszą wystawę edukacyjną o mowie nienawiści i jej zwalczaniu.

Czytaj całość…

Załączone pliki

Strona stworzona w ramach projektu realizowanego w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego ze środków EOG.