Menu

Mural Hanki Ordonówny

Z inicjatywy Fundacji Klamra powstanie w Warszawie na Woli mural Hanki Ordonówny- pieśniarki, aktorki i działaczki społecznej, która była związana z tą dzielnicą (tu urodziła się i spędziła dzieciństwo). Zaprosiliśmy do współpracy Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych OPP, których projekt „Kobiety Woli” zainspirował nas do podjęcia się tej inicjatywy. Prosimy Was o finansowe wsparcie tej inicjatywy. Potrzebujemy 1000 zł na realizację tego muralu. Jest Was wiele i każda nawet drobna wpłata ma znaczenie. Zachęcamy w ten sposób do współuczestniczenia. Darowizny przekazujcie na konto Fundacja KLAMRA 35 2130 0004 2001 0527 4022 0001 (z dopiskiem MIŁOŚĆ).

Mural piosenkarki, poetki, autorki tekstów piosenek, tancerka i aktorka namaluje duet: Dariusz Paczkowski i Barbara Poniatowska.

Zapraszamy na warsztaty

Fundacja KLAMRA zaprasza na bezpłatne warsztaty wycinania szablonów, które posłużą do namalowania muralu Hanki Ordonówny na warszawskiej Woli. Wydarzenie na FB >>. Zajęcia odbędą się 26.09.2017 rok wtorek godz. 16.00-19.00 w Cafe PoWoli na ul. Smoczej 3, a poprowadzą je Dariusz Paczkowski iBarbara Poniatowska.
Hanka Ordonówna- pieśniarka, aktorka, tancerka i działaczka społeczna, urodziła się na Woli i spędziła tu dzieciństwo.
Projekt realizowany jest przez Fundację Klamra przy współpracy z Stowarzyszeniem Inicjatyw Kobiecych OPP.

Właśnie zakończyły się warsztaty wycinania szablonów. Jutro startujemy z malowaniem muralu Hanki Ordonówny na Woli w Warszawie. Bardzo dziękujemy Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom. Szczególnie dziewczynom z Ogniska „Muranów” z Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”. Wspaniale będzie się z Wami jeszcze spotkać podczas warsztatów w Waszej świetlicy.

Pierwszy i drugi dzień malowania muralu.

 

Strona stworzona w ramach projektu realizowanego w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego ze środków EOG.